Zemin Kaplamada Doğru Adres

Eylül 22, 2020 41 0 0

Zemin Kaplamada Doğru Adres

Zemin kaplaması, geniş alanlar için oldukça önemlidir. Tabi ki sadece geniş alanlar değil bunların dışında birçok alanda da zemin önemli rol oynar. Yapılan veya yürütülen etkinliğe, işe, eyleme uygun zeminler seçmek oldukça önemlidir. Özellikle farklı zemin türleri ve geliştirilmiş işçiliği ile sizlere önemli bir hizmet sunar. Zemin kaplama da aradığınız nitelikleri bulmak için doğru adrestesiniz. Birçok zemin çeşidi için sizlerin istediği üzerine sizinle hareket eden bir firma olarak hizmet sunmaktadır. Çeşit olarak mikro beton zemin olmak üzere birçok zemin çeşidi vardır.

Epoksi Zemin

Zemin çeşitlerinden epoksi zemin dayanıklılığı en yüksek zemin çeşididir. Birçok maddeye karşı duyarlı olup, hassasiyeti yüksek bir zemin çeşididir. Kimyasal, asit, ısı gibi birçok tepkimeye karşı yüksek direnç gücü vardır.

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi zemin kaplama yaparken kaplamanın yapılacağı zemine epoksi sıvı olarak dökülür ve zaman ile kuruması beklenir. Sıvı olan zemin sıvısı katı hale gelene kadar epoksi zemin kaplama işlemi devam eder. Zeminin tamamlanması için 24 saat içerisinde gözlem yapılmalı ve 7 gün içerisinde kullanıma uygun şekilde tamamlanmalıdır.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164