Yeni Bir Sözlük

Ağustos 12, 2020 69 0 0

Yeni Bir Sözlük

1. nesil yazarlarını aramakta olan Eski Defterler’de sözlük yazarı olmanın, oldukça basit olduğu söylenebilir. Eski Defterler’in sözlük yazarlarından birisi olabilmek için yazılı anlatımda düşüncelerini aktarabilecek kadar beceriye sahip olmak ve düşüncelerini başkalarının düşüncelerine de saygı duyarak ifade edebilecek kapasitede olmak yeterlidir.

Hangi Konularda Yazabilirim?

Eski Defterler yazarları, yazmak istedikleri her konuda yazabilirler. Sözlük, yazarlarına, politikadan tarihe, tarihten güncel meselelere, güncel meselelerden magazine, magazinden kişisel hikayelerine kadar her konuda yazabilmeleri için özgür bir alan tanımaktadır.

Eski Defterler, fikirlerini beyan etmek isteyen herkese açık bir platformdur. Her rengin kendine yer bulabileceği Eski Defterler’de yazmak isteyen kişilerin sözlükle bağlantı kurması gerekmektedir.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164