Uzman Kadro

Ocak 24, 2020 222 0 0

 Prestij Ata, uzman eğitimcilerden kurulu kadrosu ile Yenimahalle dershane binası kapsamında eğitim sağlıyor. Eğitim için oluşturulan binasında tüm modern ve teknolojik imkanlar bulunurken, eğitimci kadrosunu ise tecrübeli ve başarılı öğretmenler arasından seçen dershane bire bir eğitim sistemini uyguluyor. Bu kapsamda yedi kişiden oluşan özel sınıflar içerisinde çalışan dershane, etüd sistemleri ve öğrenci takibi noktasında ise mükemmel uygulamalara imza atıyor.

 Ücretsiz Yaz Kursu

 Prestij Ata, tamamen ücretsiz sunduğu yaz kursları yanında her zaman öğrencinin eğitimi açısından faaliyette bulunuyor. Hazırlık sürecinde öğrencilerine, rehberlik hizmeti ve koçluk sistemi ile devamlı olarak destek sağlayan Prestij, butik dershane olarakAnkara en iyi dershaneler arasında yerini alıyor. Eğitim koçluğu ve sınırsız kaynak sunan dershane yüzde yüz başarı hedefi ile çalışmalarını sürdürüyor.

  Ekonomik Avantaj

 Prestij Ata, tamamen modern eğitim sistemi ile çalışarak, öğrencilerinin araştıran, sorgulayan, özgüvenli, eleştirel düşünebilen bireyler olması amacına dönük eğitim sağlıyor. Yenimahalle dershane fiyatları açısından son derece cazip seçenekler sunan Prestij Ata, bu alanda da farkını gösteriyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164