TQO Datacenter

Ekim 12, 2020 28 0 0

TQO Datacenter

Firma 12 yıldır veri merkezi olarak hizmet veriyor. Kuruluşundan beri Kanada ve Almanya’da sunucularıyla hizmet veren firma Türkiye’de de kendini yeni yeni adını duyurmaya başlıyor. Firmanın verdiği hizmetler arasında sunucu, hosting, alan adı, yedekleme ve barındırma sistemleri, dijital pazarlama ve web tasarımı yer alıyor. Kurumsal web tasarımı hizmeti veren Teleqoix müşterileri için verdiği tüm hizmetlere ek olarak danışmanlık hizmeti de veriyor. Böylelikle sunucu kullanmak veya diğer hizmetlerden yararlanmak isteyenler bilgi sahibi oluyorlar.

Web Sitesi Olmayan Firma Kalmıyor

Tqo datacenter sayesinde firma veya markasına ait web sitesine sahip olmayan kimse kalmıyor. Firmanın web tasarım alanındaki uzmanları marka ya da firmanın araştırmasını yapıyor. Sonrasında ise firmanın yer aldığı sektörde öne çıkmasını sağlayacak özelliklerde kullanıcı dostu web sitesi hazırlıyor. Hazırlanan web sitesinde firmaya ait ürünler, hizmetler ve diğer öğeler görsel tasarımlarla siteyi inceleyecek kişilerin ilgisini çekecek şekilde hazırlanıyor. Ayrıca web site için gerekli reklamları hazırlayarak firmanın site aracılığıyla daha çok tanınmasını sağlıyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164