Tişörtsüz Yapamayanlara Özel Ürünler

Ağustos 20, 2020 54 0 0

Tişörtsüz Yapamayanlara Özel Ürünler

Firma tişörtsüz yapamayanların satın alabileceği birbirinden özel tişört modellerinin satışını yapıyor. Firmanın tişörtlerini seçen kişiler tarzlarını yansıtmış oluyorlar. Klasik ürünlerin yanı sıra firma kişilere tişört tasarlama imkanı da veriyor. Tişört tasarla imkanından yararlanmak isteyen kişiler istedikleri resmi tişörtlerin üzerine yüklüyorlar. Bu sayede firma kişiye özel baskılı tişörtlerin üretilmesini sağlıyor.

Ücretsiz Kargo Tişört Satışı

Tişört üretimi yapan firma tişört satın almak isteyenlere birbirinden kaliteli ve modern ürünler sunuyor. Bu ürünler rock, pop, hip hop, ünlü ve unisex tişörtleri oluyor. Kişiler kendi tarzlarına uygun modellerden seçim yapabiliyorlar. Ayrıca isterlerse firmanın kişiye özel tişört baskı hizmeti sayesinde istedikleri resmin tişörtlerinde olmasını sağlayabiliyorlar.

Firma erkek, kadın ve çocuklar için tişört satışı yapıyor ve bu tişörtlerden satın alanlar için ücretsiz kargo hizmeti veriyor. Kişilerin bu hizmetten yararlanabilmeleri için 150 tl üzerinde alışveriş yapmaları yeterli oluyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164