Ticaretle Uğraşanlara Özel Danışmanlık Hizmetleri

Temmuz 14, 2020 56 0 0

Ticaretle Uğraşanlara Özel Danışmanlık Hizmetleri

Firma ticaretle uğraşan kişilerin yaşadıkları sorunları çözebilmesi, prosedürleri kolay bir şekilde yerine getirebilmeleri ve biyosidal ruhsatlandırma için hizmet veriyor. Bu hizmeti 2007 yılından beri Ankara merkezli olarak veriyor. Ancak firmadan hizmet almak isteyenler ofislerine gitmek dışında telefon, email veya faks aracılığıyla ulaşabiliyorlar.

Verdikleri Hizmetler

İthalat, ticaret, yatırım ve ihracat işlemlerinin sorunsuz gerçekleşmesini isteyen firma farklı konularda danışmanlık hizmeti veriyor. Danışmanlık firmasının hizmetleri arasında biyosidal ürün izni, ihracat ve yatırım teşviki, yabancı çalışan ve ithalat izinleri ile msds hazırlama hizmetleri bulunuyor.

Bakteri ve Virüslere Karşı Kullanılan Ürünler

Firma biyosidal nedir diye merak edenler için web sitesi üzerinden bilgi veriyor. Bu ürünler bakteriler, kemirici hayvanlar ve virüsler gibi insanlarla çevreye zarar veren canlılarla mücadelede kullanılan ürünler oluyor. Bu ürünlere dezenfektan veya anti bakteriyel ürünler de denilebiliyor. Firma bu ürünlerin ithalat ve ihracatı için yerine getirilmesi gereken prosedürler hakkında danışmanlık hizmeti veriyor.

Anti Bakteriyel Ürünlerin Tescil Ve İzinleri

Danışmanlık sektöründe 13 yıllık deneyimi olan firma anti bakteriyel, antiviral veya biyosidal ürün üreten kişilerin tescil ve izin işlemlerinin sorunsuz halledilebilmesi için hizmet veriyor. Bu hizmeti de bu alanda sahip olduğu sertifikalar sayesinde müşterilerine güvenirlilik sağlayarak veriyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164