Terapi Merkezi

Mayıs 11, 2020 136 0 0

Terapi Merkezi

İzmir ilinde evlilik, aile, ergen ve pedogog psikoloji üzerine alanında uzman kişilerden oluşan terapi danışma merkezi tüm psikolojik sorunlarınıza destek olmaktadır.

Doğru uzmanlık

Aldıkları bilimsel eğitim ışığında İzmir aile terapisi üzerinde olumlu etkiler sunan merkez sorunlarınızın çözümünde tek adres.

Merkezde yıkımdan çok yapım olanakları müşterilere sunularak çözümler üretilmektedir. Profesyonel ekip içerisinde yer alan genç ve dinamikİzmir psikolog uzmanları eşliğinde çocuklarınıza zeka testleri yaptırabilir IQ seviyelerini belirleyebilirsiniz.

Cinsiyet sorunları

Psikolojik sorunların baş gösterdiği her alanda etkili çözümler sunan merkez bilgi, deneyim ve teknik altyapısı ile hizmet veriyor. Evlilik öncesi veya sonrası oluşabilecek cinsiyet sorunları için çözümler sunan merkez İzmir vajinismus tedavisi için de çözümler üretmektedir.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164