Tente

Haziran 12, 2020 157 0 0

Tente

İzmir de Tente 1983 senesinde başlamıştır. Karabağlar ilçesinde ilk olarak faaliyet yapmıştır. 35 yıllık bir tecrübeye sahiptir. İzmir şehri başta olmak üzere Türkiye’nin hemen hemen her yerinde hizmetler sunulmuştur. Yapılan kaliteli işler ile birçok ödüle layık görülmüştür. Yapılan işlerle birçok ödülün sahibi olmuşlardır. Çalışmış oldukları kurumsal firmalarla belediye ve kamu isleriyle İzmir tente branda gelişmiş olduğu ekibiyle, uzman kadrosu ile bugünlere gelmiştir.

Sunulan Hizmetler

Kaliteli işçilik ile müşteri memnuniyetine önem vermişlerdir. Yılların verdiği tecrübe ile önemli işlere imza atmışlardır. Uzman ekibiyle hemen hemen birçok yerde faaliyet göstermişlerdir. Anında teknik bakım hizmetini, kaliteli bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. Şık ve modern tasarımlar ile ürünlerini kaliteden ödün vermeden sunmuşlardır.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164