Stark Chain Proje Süreci

Ekim 3, 2020 54 0 0

Stark Chain Proje Süreci

Kripto para piyasasının seyrini değiştirecek yenilikleri hedefleyerek ortaya çıkan bir proje olan Stark Chain, eşi benzeri bulunmayan bir algoritmaya sahiptir. Proof of Active algoritması olarak bilinen bu algoritma, madencilere kolay bir kullanım sunmasının yanı sıra bilgisi olmayanların bile madencilik yapabilmesini sağlıyor.

Projenin Planlanması

2020 senesinin Nisan ayı içerisinde fikir halinde ortaya çıkan bu proje, Mayıs ayında ise planlanmaya başladı. Geliştirici ekipler tarafından yürütülen süreçte, Haziran ayına gelindiğinde ise benzersiz dağıtım algoritmasının planlanması ve tasarlanması gerçekleştir. Bunun yanı sıra Reverse Halving olarak bilinen tersine yarılanma hizmetinin geliştirilmesi ile beraber benzersiz bir madencilik sistemi oluşturuldu ve kripto paraların ticaret hayatına kolayca entegre edilmesi sağlandı.

Kontrat ve Proje Başlangıcı

Blockchain ağında değiştirilemeyecek biçimde, merkeziyetsiz bir akıllı kontrat hazırlandı ve Memo Wallet başta olmak üzere Stark Chain özellikleri testten geçirildi. Testlerin tamamlanmasının ardından ise Ağustos ayı itibarı ile Stark piyasanın huzuruna sunuldu ve ERC-20 tabanlı token, Ethereum ağına giriş yaptı.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164