Sahtekar Medyum Hocalar

Mart 12, 2020 88 0 0

Sahtekar Medyum Hocalar

Almanya medyum hocalar kendisini hemen belli edecektir. Kendisinden yardım istediğinizde hemen karşılığında para veya farklı taleplerde bulunurlar. Sizi tuzağa düşürmek ve dolandırmak için yapmayacakları şey yoktur. Size şu büyüsü yapılmış yok bu büyüsü yapılmış hemen bozmamız lazım yoksa hastalanırsınız, ölürsünüz. Bitersiniz gibi korku kozlarını oynarlar. İnsanları tuzaklarına düşürdükleri anda dolandırıcılık düzeneği kurulur. Sizde olan sorunları tek seferde çözmezler ve yavaş yavaş sizi soymaya başlarlar. Her seferinde biraz daha yüksek paralar talep ederek her şeyinizi elinizden alırlar.

 Dolandırıcılık Yöntemleri

 Dolandırıcı medyumlar siz farkında olmadan hakkınızda bilgi toplamaya başlar. Bazı bilgileri de siz verirsiniz. Dolandırıcılık yönteminde ilk bilgi toplama kaynağı sosyal medya hesaplarıdır. Sonra bu sahtekarların bulunduğu ortamlarda sizi görüşme öncesi beklettikleri yerler vardır. Burada çalışanlar sizi konuşturur ve konuşmalarınız içerideki sahtekar tarafından dinlenmektedir. Sonrasında bu insan müsveddesinin yanına gittiğinizde en küçük bilgiler bile sizde hayranlık oluşturur. Halbuki biraz önce konuştuklarınızdan veya sosyal medyada paylaştıklarınızdan başkaca bir şey bilmezler.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164