Ram Raporu Hizmeti

Aralık 16, 2020 15 0 0

Ram Raporu Hizmeti

Çocukların ihtiyacı olan terapinin zamanında alınması, sağlıklı gelişim süreci açısından önemlidir. Rehberlik araştırma merkezi verdiği rehberlik hizmetleri ile bilgilendirme ve yönlendirme işlemleri yapıyor. Özel eğitime yönlendirme yaparken, en yakın eğitim kurumlarını tespit ediyor ve ailelere seçenekler sunuyorlar. Ram raporunun alınabilmesi için gerekli işlemleri takip ederek süreci hızlandırıyorlar.

Talep Oluşturma

Rehberlik ve araştırma merkezi çocukların eğitimine katkı sunabilmek için ücretsiz danışma hattı üzerinden hizmet veriyor. Ram randevu talebinde bulunmak isteyenler, danışma hattını arayabiliyor ya da iletişimi formunu doldurarak, kendilerini aramalarını sağlayabiliyorlar. İletişim talep formunu dolduranlara dönüş yapıyorlar ve istedikleri randevunun alınmasını ve rapor sürecinin takibini sağlıyorlar. Bu hizmetleri ile çocukların özel eğitimlerini almalarına yardımcı oluyorlar.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164