PizzaTomato

Nisan 1, 2021 14 0 0

PizzaTomato

Lezzetli ve özel tariflerle hazırlanan pizzaları bizlere sunan firma, Türkiye’nin dört bir yanına bu fırsatı sunuyor. Pizza Tomato, taptaze sebzeleri kullanarak her gün sıcacık pizzaları bizler için hazırlıyor. Pizzalar, kalite standartlarına uygun olarak hijyenik koşullarda pişiriliyor. Tadına doyamayacağınız harika lezzetler için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetler 

Alanında son derece profesyonel olan firma, Pizza lezzetlerini yaymak için bünyesine bağlı bayilikler açmanıza hizmet sağlıyor. İş kurmak isteyen herkes, Pizza Tomato’ya bağlı bayilik açabilir. Bayiliklerine rehber olan firma, ihtiyacınız olan tüm desteği sağlamaktan geri durmuyor. Bu hizmet sayesinde tüm Türkiye’ye leziz tatların ulaşması hedefleniyor. Ayrıca bayilik açmak isteyen kişiler firmanın profesyonelliğinden sonuna kadar faydalanabilir.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164