Penapay Kart ile 3D Ödeme Yapın

Mayıs 19, 2020 129 0 0

Penapay Kart ile 3D Ödeme Yapın

İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenlerin en büyük korkusu kredi kartlarıdır. İnternet korsanları tarafından sıklıkla basın yayın organlarında çıkan haberler pek çok kişiyi etkiliyor. Bunun sonucunda da insanlar kredi kartlarını internet ortamında kullanmaktan çekiniyor. Kredi kartlarına alternatif olarak ortaya çıkan sanal kartlardan olan Penapay, kullanıcıların güven içerisinde alışveriş yapmasına yardımcı oluyor.

Fiziki kartları kullanmaktan çekiniyorsanız sizde Penapay kart kullanabilirsiniz. 3D ödeme ile alışveriş yaparak güven içerisinde kartınızı kullanabilirsiniz. Peki nedir 3D ödeme? Bu yöntem ile kartla ödeme yaptıktan sonra cep telefonunuza onay kodu gelir. Bu onay kodunu ilgili sitedeki alana yazdıktan sonra ödemeniz gerçekleşir. Yani kart bilgileriniz başkasının eline geçse de herhangi bir işlem yapamaz. Bu sebepten dolayı Penapay kart sahipleri her zaman güven içerisinde alışveriş yapar.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164