Paykwik

Mart 15, 2020 208 0 0

Paykwik

İnternet ortamında alışveriş yaparken güvenli bir sanal ödeme aracı olarak kullanılan paykwik​​​​, dünyanın pek çok yerinde tercih edilmektedir. Online alışveriş yaparken ödemenin gerçekleştirildiği sırada paykwik bozdurma ödeme aracı kullananlar kredi kartı bilgilerini internet ortamında paylaşmak zorunda kalmazlar. Bu yönüyle tercih edilen paykwik online alışverişlerde ideal bir ödeme aracı olarak önemli bir yere sahiptir.

Paykwik Kartlar Nerede Kullanılır?

Tek kullanımlık olarak kullanılan paykwik kartlar, bankalar aracılığı ile havale şeklinde satışı gerçekleştirilen elektronik bir kart olduğundan, Web sitesi üzerinde hemen her alandaki alışverişlerde ve finansal işlemlerde kullanılabilmektedir. Fiyat hususunda son derece kolaylıklar sunan paykwik ile sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok yerinde geçerli bir elektronik sanal karttır.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164