Paykasa Satın Al

Ocak 30, 2020 136 0 0

Paykasa Satın Al

İnternet üzerinden alışveriş yapanlar için geliştirilmiş bir ön ödeme sistemi olan paykasa kart, üstün güvenlik duvarı ile tasarlanmıştır. Çok önemli özellikleri bir arada barındıran paykasa kart, hızlı ve pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Paykasa Kart İle Güvenilir Alışveriş

En önemli özelliği alışverişleri güvenilir hale getirmesi olan paykasa kart, son yıllarda daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Paykasa kart 16 haneli rakamlardan meydana gelmekte ve alışveriş sırasında da bu rakamlar kullanılmaktadır.

Paykasa al işlemlerini istediğiniz limitte satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Kart Bozdurma Nedir?

Paykasa kartın bilinen çok önemli özelliklerinden biri de gerekli olduğu zamanlarda bozdurulabilmesidir. Paykasa kartın içinde kalan ve kullanmadığınız bakiyeyi bozdurarak hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

Paykasa kartı bozdurmak için müşteri temsilcisini arayarak öncelikle kur bilgisi edinebilirsiniz. Kart numaranızı ve banka hesap bilgilerinizi paylaştığınızda kartınızın bakiyesi kısa sürede hesaplarınıza aktarılmaktadır.

Paykasa satın al fırsatlarından en düşük komisyon avantajları ile sahip olarak daha sorunsuz alışveriş yapma olanağı yakalayabilirsiniz.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164