Özgün Sitcker Çeşitleri Etiketcimiz.com’da

Aralık 7, 2020 111 0 0

etiketcimiz.com tarafından arabaların camları ve dış yüzeyleri, reklam panoları, paket ve ambalajlar, ürün kutularının dış yüzeyleri gibi alanlarda kullanılmak üzere kaliteli etiket ve stickerlar üretilir.

Araç sticker çeşitleri yapıştırıldıkları yüzeye tutunarak yıllarca yağmur, güneş ve rüzgar gibi etkenlere karşı direnir. Çok uzun süreli kullanılabilen bu araba sticker ürünleri söküldükleri zamanda araç yüzeyinde iz bırakmaz.

Araç Sticker Çeşitleri

Etiketcimiz.com tarafından üretilerek satışa sunulan stickerlar kullanıldıkları kaput, cam, depo kapağı, çamurluk gibi alanlara göre farklı kategorilerde değerlendirilir.

Ayrıca taşıdıkları görsel ve yazılara göre de bazı ayrımlar yapılır. Oto sticker modelleri içinde otoların markalarınn logolarını taşıyan, Yeşilçam yıldız resimlerinden oluşan modeller dikkat çeker. Son zamanlarda sosyal mesafe kurallarına ilgi çeken stickerlar çok ilgi görmektedir.

Categories: Haber, Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164