Özel Okul Farkını Ortaya Koyan Kıyafetler

Ağustos 20, 2020 53 0 0

Özel Okul Farkını Ortaya Koyan Kıyafetler

Tekstil sektöründe 35 yıllık deneyimi olan firma okullar için okul kıyafetleri üretiyor. Bu okullar arasında büyük oranda özel okullar yer alıyor ve firmanın ürettiği kıyafetler sayesinde özel okul farkı ortaya koyuluyor. Firmanın ürettiği ürünler tişört, ceket, pantolon ve hırka gibi ürünlerden oluşuyor. Kıyafetler üzerinde okula ait amblem ve bilgi bulunduğu için kıyafetleri giyen öğrencinin hangi okuldan olduğu öğrenilebiliyor.

Okul Taleplerine Uygun Kıyafet Tasarımları

Firma tarafından üretilen özel okul kıyafetleri okul yönetiminin taleplerine bağlı olarak tasarlanıyor. Yapılan tasarımın ardından üretim aşaması gerçekleştiriliyor ve okulun öğrencileri okudukları okulu yansıtan üniformaları giymeye başlıyorlar.

Öğretmenlere Özel Kıyafetler

Öğrencilere özel kıyafet tasarımının yanı sıra firma öğretmenler içinde okulda kullanıma uygun olacak ve okul kıyafetleriyle uyumlu olan tasarımlar yapıyor. Böylelikle öğrenciler ve öğretmenler aynı detaylara sahip olan kıyafetleri giyerek eğitim hayatına devam edebiliyorlar. Firma öğretmenler için ürettiği kıyafetleri erkek ve kadın öğretmenleri için özel olarak hazırlıyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164