Özel Hayatını Korumak İsteyenlere Profesyonel Hizmet

Temmuz 29, 2020 52 0 0

Özel Hayatını Korumak İsteyenlere Profesyonel Hizmet

İnsanların özel hayatları internet ortamına onların istekleri dışında yayılabiliyor. Bu durum onları rahatsız ederken aynı zamanda çeşitli sorunlar yaşamalarına neden olabiliyor. Bu sebeple haklarında internette haber yapılan veya içerik yayınlanan kişiler özel hayatlarını korumak istiyorlar.

Firma burada devreye giriyor ve özel hayatını korumak isteyenlere profesyonel hizmet veriyor. Eğer kişilerin haklarında internet ortamında asılsız ve rahatsız edici haberler yapılmışsa firma internetten haber kaldırma hizmetiyle bu içeriklerin kaldırılmasını sağlıyor. Bunun içinde içeriğin paylaşıldığı mecralarda gerekli iletişimleri kurarak kişilerin rahatsızlığını gideriyor.

Yapılan Haberleri Listeliyorlar

Firma haber silme isteğinde bulunan kişiler hakkında yayınlanan tüm haberlerin listelenmesini sağlıyor. Bu listeden kişilerle yaptığı görüşmelerde kaldırılması istenen içerikleri belirliyor. Sonrasında haber siteleriyle ve içerik sağlayıcılarıyla görüşerek söz konusu haberlerin silinmesini ve kaldırılmasını sağlıyor. Böylelikle kişiler yaşadıkları sorunların her tarafta karşılarına çıkmasından ve insanlar tarafından öğrenilmesinden kurtulabiliyorlar. Firma hızlı hizmet verdiği için haber daha yayılmadan gerekli önlemlerin alınmasını sağlayabiliyor.

İnternette Resimleriniz Dolaşsın İstemiyorsanız Doğru Adrestesiniz

Firma internet haber kaldırma hizmeti yanı sıra resim kaldırma hizmeti de veriyor. İnternette girilen siteler veya uygulamalar çeşitli kopyalamalar yaparak insanların resimlerinin başka ortamlarda paylaşılmasına neden olabiliyor. Resimlerinin istenmeyen sitelerde dolaşması kişilerin rahatsızlık duymasına neden oluyor. Bu durumda kişiler firmaya başvurarak resimlerinin kaldırılmasını talep edebiliyorlar. Firma titiz bir çalışma yürüterek kişilerin yayınlanmamasını istediği resimlerin tüm sitelerden kaldırılmasını sağlıyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164