Numara Sorgulayarak Güvende Kalın

Ağustos 5, 2020 47 0 0

Numara Sorgulayarak Güvende Kalın

Günümüzde insanlar bilinmeyen numaralar tarafından sürekli rahatsız ediliyorlar. Rahatsız edilme sıklıkları arttığında da kendilerini arayan numaranın kimin numarası olduğunu öğrenmek istiyorlar. Web sayfası kişilerin arandıkları numarayı sorgulayarak güvenliklerini sağlayabilmelerine yardımcı oluyor. Sayfada daha önce aynı numaradan aranan kişilerin paylaştıkları yorumlar yer alıyor. Böylelikle numara bir dolandırıcılık numarası ise aramayı açmayarak ya da istenileni yapmayarak güvende kalabiliyorlar.

Numara Sorgulamanın Kolay Yolu

Web sayfası insanların no sorgulama işlemlerini kolay yoldan yapmalarına yardımcı oluyor. Sayfada arama bölümüne rahatsızlık veren numara yazılarak sorgulama yapılıyor. Bu sayede kişiler aradıkları numaranın başka kişileri rahatsız edip etmediğini öğreniyorlar. Ayrıca da ne amaçla arama yapıldığını öğrenebiliyorlar.

Yorum Yaparak İnsanları Uyarabilirsiniz

Web sayfası kişilerin rahatsız edildikleri numaranın kime ait olduğunu sorgulayabilmeleri yanı sıra insanları uyarmalarına da yardımcı oluyor. Bir numara tarafından rahatsız edilenler ya da mağdur olanlar o numara hakkında bildiklerini yorum bölümüne yazarak insanları uyarabilirler. Örneğin 0850 kimin telefon numarası gibi bir bilginiz varsa yorum yazarak insanları uyarabilirsiniz.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164