Mükemmel Teknik Servis Hizmetleri

Mayıs 12, 2020 101 0 0

  Chiller teknik servis hizmetleri noktasında kaliteli çalışma sistemi ile dikkat çeken firma, su soğutmalı ve hava soğutmalı ürün grupları ile iklimlendirme,ısıtma ve soğutma sistemleri için kesintisiz servis hizmetlerini sunuyor. Chiller servisi olarak her marka ve modelde chiller bakım ve onarımını firma yerine getiriyor.

  Aralıksız Hizmet

  Yirmi yıllık tecrübeye sahip olan Chiller Teknik Servisi Türkiye’nin her noktasına aralıksız hizmet sunma kapasitesine sahip bulunuyor. 7 gün 24 saat esasına dayalı olarak çalışan firma, konularında eğitimli ve uzman teknik personeli ile profesyonel anlayışla hizmet veriyor.

 Endüstriyel Chiller ürünlerinin gerekli olan periyodik bakımları yanında chiller tamir hizmetlerini de veren firma, mutlak müşteri memnuniyetine odaklı olarak çalışıyor.

  Kaliteli ve Hızlı Teknik Servis

  Kaliteli teknik servis işlemleri kapsamında hızlı ve sınırsız hizmet ilkesi ile hareket eden firma, tüm çalışma bölgelerinde Chiller soğutma ve ısıtma sistemlerinin gerekli tamirleri yanında chiller periyodik bakım işlemlerini de özenle yerine getiriyor.

 Endüstriyel üretim için kullanımı yapılan Chiller arızalarına bağlı üretim kayıplarına karşı firmanın sunduğu hızlı servis işlemleri ile çözüm bulabiliyorsunuz.

Categories: Haber, Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164