Limitsiz Resim Depolama İmkanı

Ekim 12, 2020 29 0 0

Limitsiz Resim Depolama İmkanı

İnsanlar internet ortamına resim yükleme ihtiyacı duyabiliyorlar ve bunun için genellikle limitli ve ücretli olan depolama alanlarını kullanıyorlar. Ancak web sitesi limitsiz resim depolama imkanı sunuyor. Böylelikle kişiler istedikleri sayıda resmi web sitesinin resim yükle bölümünden yararlanıp hızlı yükleyerek diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

URL İle Resim Yükleme

Web sayfasına hızlı resim yükleme işlemi bilgisayardan ya da URL linki sayesinde yapılabiliyor. Bunun için kişilerin resim yükleme bölümünden resmin nasıl yükleneceğini belirlemesi gerekiyor. Böylelikle bilgisayardan yüklenmek istenildiğinde Bilgisayardan Seç ya da Resim URL’leri seçeneğini kullanabiliyorlar. Resim yükleme işleminin URL ile yapılması için ise beğenilen resmin URL’sinin kopyalanması ve yükleme işlemi için ilgili bölüme yapıştırılması gerekiyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164