Labirent

Mart 3, 2020 192 0 0

Labirent

Mükemmel aksiyon dolu bir roman serisi olan Labirent 2014 yılında film haline getirilmiştir. Seri halinde çekilmiş olan labirent serisinin en son serisi ise 2018 yılında çekilmiştir. Aksiyon ve fantastik konulu bir içeriğe sahip olan Labirent filmi hem bilim kurgu hem de aksiyon konusunu iç içe yaşatıyor.

Dolu Dolu Film serisi

Filmin ilk serisi 2014 yılında labirent Ölümcül Kaçış olarak çekildi. Filmde bir grup çocuğun ani bir şekilde kendilerini bir labirentin ortasında bulmalarını konu alıyor. Bu çocukların neden bu labirentin içinde yer aldıklarını çözmeye çalışması ise konunun geri kalanının temel konusu.

Labirent: İsyan

Serinin geri kalan bölümlerinde labirentten katmaya çalışan çocukların bir bir asıl amaçlarına ulaşma süreçlerini konu alıyor. Bu sırada çocuklar bir denek olduklarının farkına varıyorlar. Denek olarak kullanmalarına neden olan kişilerin yönettiği dünyada iyi olan kişiler ile birlikte mevcut yönetimi devirmeye çalışıyorlar. Seri sonunda denek çocuklar üzerinden farklı amaçlar için çalışan yöneticilerin öldüğü ve dünyanın kurtulduğu işleniyor.

Alıntı: https://www.dolufilmizle.com/seri-filmler-izle/labirent

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164