Kusursuz Bir Cilt İçin

Aralık 28, 2020 15 0 0

Kusursuz Bir Cilt İçin

Yeni yılı tamamen yenilenmiş, lekesiz ve kusursuz görünümdeki cildinizle karşılamaya hazır mısınız? Wlab laboratuvarlarında uzmanlar tarafından hazırlanan Madeleb leke kremi düzenli kullanımla cilt tonu eşitsizlikleri, güneş ve hamilelik lekeleri, sivilce izleriyle savaşır. Cilt bariyerini yenileyici yapısı sayesinde ciltte gözle görünür bir değişim sağlar.

Ünlülerin Yeni Gözdesi

Ünlü isimlerin severek kullandığı ve tavsiye ettiği Sinoz leke kremi ve aydınlatıcı serinin ardından son zamanların en çok kullanılan kremi haline gelen Madeleb, doğal yağ özleriyle hazırlandığından tüm cilt tipleriyle uyum sağlar. Krem formu sayesinde cilde kolayca uygulanır ve yağlı his bırakmaz.

Yenilenmiş Cilt

Madeleb leke kremi, uygun ve etkili bir leke kremi ve yoğun bir cilt nemlendirme etkisi için sürekli kullanıma uygundur. Ayrıca cildi rahatlatır ve kuruluğun ortaya çıkardığı pullanma etkisini yok eder.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164