Kişiye Özel Online Hizmetler

Şubat 22, 2021 13 0 0

Kişiye Özel Online Hizmetler

Online olarak çeşitli hizmetler sunulmakta ve insanların, sağlıklı beslenme programlarına uyarak, hedeflerine ulaşmaları sağlanıyor. Kişiye özel online hizmetler sunabilmek için farklı seçenekler sunuyor ve bunlardan birisi de online diyetisyen hizmetleridir. Yaşam koçu destekleri ile kişiye özel beslenme programları yapıyor, günlük egzersizlerin, uzmanları tarafından takip edilmesini sağlıyorlar.

Dijital Takip

Siteyi ziyaret edenler, hizmetler hakkında bilgi sahibi olabiliyor ve kayıt olduktan sonra sunulan uygulamayı satın alarak, günlük online kontrollerini yaptırabiliyorlar. Akıllı saat uygulaması sayesinde, uzmanlar, kişilerin beslenme ve egzersiz takiplerini yapabiliyor. Kişisel antrenör-personel trainer hizmetlerinin de dijital olarak takip edilmesini ve günlük egzersiz programlarının yapılmasını sağlayabiliyorlar. Bu hizmetler sayesinde, sağlıklı yaşam hedeflerine ulaşılabiliyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164