Karekod Menü

Aralık 16, 2020 21 0 0

Karekod Menü

Dünya genelinde yaşanan pandemiden dolayı, tüm sektörlerde insanlar temassız işlemler yapmayı tercih etmektedir. Kahramanmaraş web tasarım hizmetlerini profesyonel olarak sundukları için tüm yazılım konularında destek hizmetleri veriliyor. Son zamanlarda, restoran gibi hizmet sektöründe sipariş verme işlemleri karekod okutarak yapılmaya başlanmıştır. Kahramanmaraş e-ticaret sistemlerini geliştirirken, kullanıcı dostu paneller oluşturuluyor.

Hijyenik Kullanım

Kahramanmaraş qr menü çalışmaları ile birçok işlemin temassız yapılması sağlanabiliyor. Bu sistem sayesinde, cafe ve restoranlarda, garson beklemeye gerek kalmadan, masa bulunan qr kod mobil cihazlardan okutularak, menü seçeneklerine ulaşılabilmekte ve siparişler hızlı bir şekilde verilebilmektedir. İşletmeler, bu sistemi kullanarak, kurumsallıklarını artırabilecek, marka değerlerini artırabilecektir. Hijyenik kullanım sağladığı için herkes tarafından tercih edilmektedir.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164