Kaliteli Taş Ürünleri

Mart 24, 2020 163 0 0

  Er-Ga Granit Madencilik işletmesi, Diyabaz, Bazalt, Andezit ve Granit taş ürünlerini yüksek kapasiteli tesislerinde kesintisiz olarak üreterek, Bergama gri granit tarzı ihtiyaçları karşılıyor. Sahip olduğu teknolojik imkanlar ile firma, en kaliteli ürünleri gayet makul fiyatlar ile müşterilerine arz ediyor.

  Tedarik ve Üretim

  Er-Ga Granit, tüm yurt içi bölgelere sürekli bir şekilde doğal taş tedariki yapmasının yanında hem yurt içi pazarına hem de yurt dışı pazarına yönelik Bergama granit ve bazalt taş gibi üretimlerini de gerçekleştiriyor. Konusunda donanımlı profesyonel personelleri ile bu üretimleri gerçekleştiren firma, ürünlerindeki kalite ile de en çok tercih edilen markalar arasında yer almayı başarıyor.

  Kurumsal Firma

  Er-Ga Granit yıllardır içinde bulunduğu sektörde, kurumsal bir firma olarak güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyor. Bergama gri taş konusundaki uzmanlığı kadar her türlü projeye uygun nitelikte taş ihtiyaçları konusunda da uzman olan firma, üretim ile birlikte peyzaj ve proje uygulamalarını da gerçekleştiriyor. Uygun maliyetle kaliteli ürünlere Er-Ga güvencesi ile ulaşabiliyorsunuz.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164