Kaliteli Çevirmenlik Hizmetleri

Mayıs 8, 2020 84 0 0

 Ankara tercüme büroları içerisinde çevirmenlik ve yeminli tercüme alanlarında faaliyette bulunan Prime Tercüme Hizmetleri, İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Arapça, Flemenkce, Çince, Japonca, Rusca gibi diller olamak üzere çok sayıda yabancı dil için çeviri ve tercüme hizmetleri veriyor. Geniş ve uzman kadrosu ile tercüme bürosu, bilgi birikim ile gelişen teknolojiyi bir araya getiriyor. Kurum içerisinde görevli olan uzman kadro son derece tecrübeli çevirmenlerden oluşuyor.

  Sunulan Hizmetler

 Söz konusu Tercüme Bürosu, başta akademik çeviri olmak üzere, finansal çeviri, edebi çeviri, hukuki çeviri, medikal çeviri, gümrük çevirisi ve teknik çeviri gibi uzmanlık alanlarında hizmetlerini sunuyor. Bununla beraber firmadan yine altyazı çeviri, deşifre, masaüstü yayıncılık, redaksiyon ve editing, simultane yani sözlü tercüme, tele konferans – video konferans, yazılı tercüme ve yeminli tercüme gibi hizmetleri de eksiksiz bir şekilde alabiliyorsunuz. Ankara yeminli tercüme büroları arasında oldukça özel bir konumda olan büro, güçlü uzman çevirmen kadrosu ile son derece kaliteli ve nitelikli hizmet sunuyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164