İnternetten Haber Kaldırmak İçin GEO Dijital’den Hizmet Alınabilir

Aralık 27, 2020 13 0 0

İnternetten Haber Kaldırmak İçin GEO Dijital’den Hizmet Alınabilir

İnternetteki haber sitelerinin hızlı haber geçme telaşıyla yayınlanacak haber içeriğinin doğruluğunu teyit etmeden harekete geçmesi mümkündür. Bazen sosyal medya hesapları da benzer şekilde yanlış haber paylaşabilir. Böyle durumlarda hakkında haber yapılan kişi ve kuruluşların haklarına tecavüz edilmiş olabilir.

İnternetten Haber Kaldırma

İnternette çıkan yanlış haberlerden zarar görme ihtimali olanlar hızla harekete geçmelidir. Bu konuda ilk atılacak adım içerik sağlayıcısına başvurmak olacaktır. Eğer sonuç alınamazsa yer sağlayıcısına başvurulur. Yine cevap alınamaz ya da talep reddedilirse artık yargı mercilerine başvurmaktan başka çare kalmamış olur.

Biraz karmaşık ve detaylı olabilen bu süreçte birGoogle reklam ajansı kuruluşundan yardım almak doğru olacaktır. GEO Dijital Firmasının güvenli hizmetlerinden faydalanmak doğru bir seçenektir.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164