Instagram Takipçi Artırma

Ekim 1, 2020 29 0 0

Instagram Takipçi Artırma

Instagram da sahte takipçiler ile takipçi sayılarını artırmak isteyen kullanıcılar, internette araştırmalar yapmaktadırlar. Kullanıcıların en çok merak ettikleri, bot takipçi de denilen sahte takipçilerin nasıl kullanıldığı ve ne gibi işlere yarıyor olmasıdır. Instagram takipçi programı kullanımıyla nasıl takipçi kazanacağınızı merak ediyorsanız, aşağıda yazılanlara göz atabilirsiniz.

Bot Denilen Takipçiler Nedir?

Instagram bot takipçi Vetakipçi edinmek isteyen kullanıcılar, program aracılığıyla yada yazılımlarla oluşturulmuş bu takipçileri satın alabilmektedirler. Bu bot hesaplar takipçi programı için kullanılırlar. Bu takipçiler gerçek insanlar tarafından kullanılmayan, profil resmi bulunan yada bulunmayan olmak üzere takipçi sayısını artırma ve etkileşim kurmak için oluşturulmuş hesaplar demektir. Instagram’da bulunan tüm hesaplar bir bot takipçi durumuna dönüşebilmektedir.

Bot Takipçi Olmayan Hesaplar

Instagramda hesaplarını aktif olarak kullanan bütün kullanıcılar bot hesap olmaktan çıkar. Sizin takipçileriniz, resimli olan ya da resimsiz olan, bütün hesaplar aktif bir şekilde kullanılıyorsa, o hesaplar bot takipçi hesapları değildir. Önemle belirtilmek gerekirse, resmi olmayan ya da sahte hesaplar bot hesap kategorisine girmez. Yalnızca hesaplarını aktif olarak kullanmayan hesaplar bot hesap kategorisine girmektedir.

Bot Hesaplar Ne İşe Yarar?

Bot hesaplar Instagram da Instagram takipçi edinmek gibi birçok işe yarayabilir. Oluşturulan bot hesaplar bir yazılım sayesinde havuz içerisinde toplanır. Bu toplanan hesaplar, gönderilerin beğenilmesi, hikayeleri görüntüleme, videoları görüntülenme, canlı yayına katılabilme, takipçi artırma ya da buna benzer olarak bir çok işlerde kullanılabilirler.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164