Hızlı ve Güvenilir Servis Hizmeti

Şubat 10, 2020 115 0 0

 Uzun yıllardır kombi ve klima servisi hizmetlerini profesyonel bir ekip ile veren firma müşterilerine garantili çözümler sunuyor. Servis hizmeti öncesi ve sonrasında yaptığı bilgilendirmeler ile de sorunun tekrar ortaya çıkmasının önüne geçen firmadaki tüm personeller düzenli olarak eğitim seminerleri alıyorlar. Hizmet talep edilme ile hizmetin verilmesi arasında geçen sürenin çok kısa olduğu firmadan talepte bulunmak isteyenlerin web sitesine giriş yapmaları gerekiyor.

 Servis Ücretli Mi?

 Firmadankombi servisi talep eden müşteriler garanti süreleri devam ediyorsa herhangi bir ücret ödemiyorlar. Garanti süresi bitmiş olanlardan ise piyasanın altında ücret talep eden firma ihtiyaç halinde parça değişimi de yapıyor.

 Servis Hizmeti Kapsamında Bulunan Hizmetler

 Firma personelleri demirdöküm kombi servisi için müşteri adresine ulaştıklarında ilk olarak arıza tespit çalışmaları yapıyorlar. Sonrasında müşteriyi arıza konusunda bilgilendiren personeller sırasıyla bakım, onarım ve parça değişimi işlemlerini yapıyorlar. Özellikle ek bir ücret gerektirmesinden dolayı personeller parça değişimlerini müşteri bilgisi dışında yapmıyorlar. Temiz çalışmaya büyük önem veren personeller çevre temizliği yaptıktan sonra adresten ayrılıyorlar.

Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164