Hemoroid Kaderiniz Değil

Mart 7, 2021 12 0 0

Hemoroid Kaderiniz Değil

 Anal fissür olarak da tanımlanan hemeroid, anal kanalda damar genişlemesi ile meydana gelen bir hastalıktır. Hastanın yaşam kalitesini büyük ölçüde düşüren bu durum, damarların şişmesi ve tahriş olmasına bağlı, dışkılamayı, hatta oturmayı dahi zorlaştırır. Ne yazık ki hemeroid artık çocuk yaşlarda da görülebilmektedir.

 Hemoroid Tedavisinde Teknolojik Adım

 Hemeroid tedavisi dendiğinde akla ilk olarak açık ameliyat gelebilir. Ancak bu durum uzun ve sancılı bir iyileşme sürecini de beraberinde getirir. Klinikte bulunan son teknoloji ekipman ve uzman sağlık çalışanı kadrosu sayesinde ameliyatsız hemeroid tedavisi alabilir ve bu hastalıktan kurtulabilirsiniz. Tamamen lokal anestezi altında yapılan ve çok kısa süren bu operasyon sayesinde aynı gün günlük yaşantınıza dönebilir ve haftalarca süren bir iyileşme sürecine katlanmak durumunda kalmazsınız.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164