Güzelliğinizin Altını Çizin

Aralık 15, 2019 159 0 0

Güzelliğinizin Altını Çizin

Kadınlar güzelliklerini destekleyecek bakımlara ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar arasında el ve ayak tırnakları, kaşlar, kirpikler, epilasyon ve makyaj sayılabilir. Bu bakımları hem güvendikleri hem de işinde uzman kişiler tarafından yaptıran kadınlar, son derece memnun kalırlar.

Kirpikleriniz ve Kaşlarınızla Dikkat Çekin

Yüzdeki en önemli noktalardan birisi olan kaşlar ve kirpikler, belirli işlemlerden geçirilerek en sağlıklı ve dolgun hallerine kavuşmaktadır. Fabulash şirketi sayesinde sizler de yepyeni kaşlara, microblading kaş tasarımı sayesinde kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Kirpiklerinizin dökülmesinden ve eskisi kadar gür çıkmamasından şikâyetçiyseniz, Fabulash şirketinin ipek kirpik hizmetinden faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti üzerine çalıştıkları işletmelerinde, alanında uzmanlık belgesine sahip çalışma arkadaşları bulunmaktadır. Böylece hem kirpikleriniz hem de kaşlarınız sizlere istediğiniz etkiyi sağlayacaktır.

Tırnaklarınızı Kısa Sürede Uzatın

Protez tırnak işlemleri çok kısa sürede, kendi tırnaklarınızın üzerine yapılan bir işlem olup, uzun süre kalıcılık sağlamaktadır. Böylece tırnaklarınızı güvenle her ortamda gösterebilirsiniz. Fabulash işletmesiyle iletişime geçerek randevu alabilir, tırnaklarınızda istediğiniz şekli ve kesimi tarif ederek hizmet alabilirsiniz.

Categories: Sağlık
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164