Güvenilir Ortodonti Tedavisi

Ocak 6, 2021 35 0 0

Güvenilir Ortodonti Tedavisi

Diş hekimliğinin farklı branşları vardır. Çarpık diş ve çene düzensizliği tedavisiyle uğraşan diş hekimliği branşına ortodonti denir. Teknolojik altyapısıyla olduğuyla kadar uzman ortodontist hekimleriyle de güven veren merkez, hastalarına en doğru tedavi hizmetini sunuyor. İnsanlar, merkezdeki tedavileri sonrasında güvenle gülümseyebiliyorlar. Merkez, bugüne kadar, dişlerinin çarpıklığından şikayetçi olan çok sayıda kişiye çözüm sundu.

Ortodonti Hizmeti Fiyatları

Ortodonti tedavisi, öteden beri yapılan bir tedavidir. Dişlerin konumunu ayarlamak için braketler kullanılıyor. En fazla kullanılan braket, metal braketlerdir. Buna ek olarak; Porselen ve Linguel braketler ile Şeffaf Plak Tedavisi hastalara çok daha estetik bir tedavi imkanı sunuyor. Bu tedavi hakkında bilgi ve ortodonti fiyatları için merkezle irtibat kurabilirsiniz.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164