Göğüs Büyütme

Ağustos 5, 2020 110 0 0

Göğüs Büyütme

Doğum ve emzirme sonrasında, vücudun doğal haline bağlı olarak ve çeşitli sağlık sorunlarına (göğüs kanseri gibi) bağlı olarak göğüslerin küçük bedenlerde olduğu gözlemlenebilir. Bazı durumlarda da normal beden olarak büyük olunmasına rağmen, bireylerin talebine bağlı olarak daha büyük göğüs istenebilir. Bu durumlarda göğüs büyütme işlemleri uygulanır.

Göğüs Büyütme İşlemlerinde Sunulan Hizmetler

Göğüslerin büyük bedenli hale gelmesini sağlayacak olan işlemlerde; estetik duruşun istenilen şekilde sağlanması, göğüs bedeninin talebe uygun olarak ayarlanması ve acı duyulmaması gibi hizmetler sağlanıyor. Bu işlemde karın germe ameliyatı işlemine benzer olarak kişi uyutulabiliyor. Ayrıca yüz germe operasyonlarında olduğu gibi; sağlık kontrolleri sağlandıktan sonra işlem yapılarak, operasyon olacak bireyin zarar görmemesi sağlanıyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164