Facebook Hesabıma Giremiyorum Çözümü

Nisan 20, 2019 671 1 0

Facebook Hesabıma Giremiyorum Çözümü, Dünya’nın en büyük sosyal ağı olan Facebook’ta zaman zaman giriş problemleri yaşabilirsiniz. Bu yazıda da giriş problemlerini nasıl aşabileceğinizi anlatacağız. 

Facebook şifremi unuttum

Facebook şifrenizi unuttuysanız giriş yapmak için kayıtlı olan e-postanıza şifre sıfırlama bağlantısı gönderebilirsiniz. Facebook.com’a girdikten sonra sağ üst tarafta bulunan “Şifreni mi unuttun?” yazısına tıklayın. Daha sonra kullanıcı adınızı, telefonunuzu, adınızı-soyadınızı ya da e-mail adresinizi girin. Sonra “Ara” butonuna tıklayın. Eğer bunları yaparken de güçlük çekiyorsanız “Hesabımı tanımlayamıyorum” yazısına tıklayın.

Güvenlik kodum gelmiyor

Facebook güvenlik kodu ile giriş yapmaya çalışırken, sürekli olarak kullanmış olduğunuz tarayıcının haricinde bir tarayıcıdan güvenlik kodu göndermeyi deneyin. Örneğin Chrome kullanıyorsanız, Mozilla ya da Internet Explorer’dan gönderin.

Facebook’a girdiğimde resimler açılıyor

Eğer sürekli olarak farklı lokasyonlardan giriş yapılıyorsa ya da hatalı girişler oluyorsa, Facebook güvenlik nedeniyle giriş yaptığınızda hesabınızı doğrulamanız için Facebook arkadaşlarınızın resimlerini isimleriyle eşleştirmenizi ister. Eşleştirme yaptırmadan size giriş izni vermez.

Tags: facebook açılmıyor, facebook güvenlik kodu gelmiyor, facebook hesabıma giremiyorum, facebook hesabıma giriş yapamıyorum Categories: Mobil, Uygulamalar
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Yorumlar
  1. -

    2 gündür facebook hesabıma giremiyorum deneyeceğim

Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164