Evcilleriniz için En İyisini

Temmuz 24, 2020 44 0 0

Evcilleriniz için En İyisini

Türkiye genelinde hizmet veren ve İstanbul/Levent merkezli olan Juen pet mağazası, ürünlerinin çeşitliliği ve kalitesi ile birçok evcil hayvan sahibinin tercihi oluyor. Ayrıca hem global, hem de yerli markalara ait 10 bine yakın ürüne online pet shop sitesinde yer veren firma, ayrıca tüm ürünlerinde oldukça uygun fiyatlar sunuyor.

Satışını gerçekleştirdiği ürünlerin kalitesi ile birlikte, ucuz oluşu ile de tercih edilen Juen pet mağazası, 1989 yılından bu yana hizmet veriyor ve her geçen gün hizmet kalitesini artırıyor. Eğer sizde evcil hayvanınız ile ilgili bir ürüne veya gıda malzemesine ihtiyaç duyuyorsanız firmanın İnternet sitesini ziyaret edebilir ve aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

Firmanın sitesini ziyaret ederek, hesap oluşturduktan sonra alışveriş yapabilir ve üstelik alışverişlerinizden bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca hesap oluşturarak çeşitli avantajlarda elde edebilir ve indirimlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Juen Dedektif ile Haberdar Olun

Juen pet market firmasının İnternet sitesinde üyelik oluşturduktan sonra, Juen dedektif avantajından da yararlanabilirsiniz. Bu hizmetten yararlanarak, almak istediğiniz fakat stokta bulunmaya ürün hakkında bilgilendirme alabilir ve stoklara girdiği an ilk siz haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet ile fiyatı düşen ürünlerden ve outlet ürünlerden de hızlı bir şekilde haberdar olabilir ve tükenmeden satın alma şansı elde edebilirsiniz.

Nasıl Juen Bonusu Kazanırsınız?

SizdeJuen pet shop firmasının imkanlarından faydalanmaya ve ürün satın almaya karar verdiyseniz, ilk öncelikle hesabınızı aktif hale getirmelisiniz. Hesabınız aktif hale geldikten sonra bonus kazanmak için alışveriş yapmalı ve size ulaşan ürünleri onaylamalısınız. Böylelikle satın aldığınız ürünün, sahip olduğu fiyata göre bir bonus alabilir ve bu bonusun ne kadara denk geldiğini görebilirsiniz.

Yüksek İş Ahlakı ve Müşteri Gizliliği

İlk günden bu yana yüksek bir disiplin ve iş ahlakı ile çalışan Juen, aynı şekilde İnternet sitesi için de profesyonel ve disiplinli bir şekilde çalışıyor. Bu sayede sitelerine 10 bine yakın ürün ekleyen firma, tüm ürünlerin açıklamalarını ve fotoğraflarını da ekleyerek müşterilerine daha iyi hizmet sunuyor.

Ayrıca firma, müşteri memnuniyetine ve gizliliğine de önem veriyor ve bu doğrultuda da çalışmalar yürütüyor. Böylelikle site ile paylaştığınız hiçbir veri 3. şahıslar ile paylaşılmıyor ve daima gizli kalıyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164