Donanımlı Seyahat

Mayıs 12, 2020 108 0 0

Seyahate çıkarken hangi firma ile gideceğiz, firmalarını kalite farkı ne, otobüs bileti fiyatları nasıl gibi bir yığın araştırma yaparız. Bu site bütün bu bilgilere ve daha fazlasına yer veriyor. Bu sayede de bizi uzun araştırmalar yapma derdinden kurtarıyorlar.

Firma Bilgileri

Seyahat esnasında gideceğimiz firma hakkında bilgi sahibi olmak isteriz. Site otobüs firmaları ile ilgili bilgilere yer veriyor. Seyahat güzergâhı, yapılan yorumlar yolcu kapasitesi gibi birçok bilgiye yer veriliyor. Bu da yolcuların firmalar arasında karşılaştırma yapmasına olanak tanıyor.

Bilet Satışı

Site üzerinden online otobüs bileti satışı yapılmasını da sağlıyorlar. Siteye koymuş oldukları kolay ara yüze sahip bir program ile firma seçme ve bilet alma işlemlerini kolayca yapmamız sağlanıyor.

Karşılaştırma

Otobüs bilet fiyatları firma firma değişim gösterebiliyor. Site bize bu yönden de avantaj sağlıyor. Yaptıkları program sayesinde her firmanın satış fiyatını görüp karşılaştırma yapma şansımız oluyor. Site aynı bileti çok daha ucuza bulma olanağı sunuyor. Ayrıca kartlı satış imkanı tanıyarak kolaylık sunuyorlar. Site verdiği hizmetler sayesinde seyahate donanımlı çıkmamızı sağlıyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164