Dolandırıcı Medyumlar

Mart 12, 2020 132 0 0

Dolandırıcı Medyumlar

Günümüzde teknolojinin de yardımıyla birlikte birçok tecrübeli medyuma kendi web sitelerinden ulaşılabiliyor. Fakat tabii ki tüm medyumların güvenilir olduğunu söylemek imkansız. Bu yüzden insanlar internet üzerinde hangi medyum hocalara güvenebileceklerini bilmek istiyorlar. Medyum şikayetleri bu noktada insanların yardımına koşuyor ve hangi medyumların güvenilir olduğuna dair bir sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Medyum şikayetlerinden yola çıkarak hangi medyumlarla temasa geçmeniz gerektiğine daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

Hangi Medyumlar Dolandırıcıdır?

İnternet üzerinde, insanlara yardım etmeyi hedefleyen iyi niyetli birçok medyum hoca bulunsa da, dolandırıcı medyumlar da mevcut. Dolandırıcı medyumlar kimi zaman isimlerini kimi zaman da web sitelerini değiştirerek insanlardan faydalanmaya devam ediyor. Bu medyumlardan sakınmak için medyum şikayetlerine göz atmakta fayda var.

Böylelikle daha önce hocayla iletişime geçen kişilerin, söz konusu medyum hoca ile problem yaşayıp yaşamadığını öğrenebilir ve işinizi güvenceye alabilirsiniz. Kendisine ait şikayet bulunmayan veya tek tük şikayetler bulunan medyumların da, güvenilir olduklarına dair kanaat getirebilirsiniz. Böylece herhangi bir şekilde mağdur durumuna düşmez ve ihtiyacınız olan yardımı alabilirsiniz.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164