Clenbuterol Fiyat

Şubat 28, 2021 19 0 0

Clenbuterol ilk başta çiftlik hayvanlarında yağsız kütle oranlarını artırmak için üretilmiştir. Daha sonrasında farklı bileşiklerle kullanılarak farklı halleri sentezlenmiştir. Bu sentezlerden birisi de beta-2 adrenerjik agonist olarak adlandırılmaktadır. Bu sentez epinefrin ve dopamin gibi maddelerin etkilerini taklit eden ilaç grubudur.

Clenbuterol, pek çok sporcu tarafından da tüketilen ve yağ yakmada etkili bir üründür. Vücutta yaptığı etkilere bakılarak streoidlerle benzer şekilde etki gösterdiği düşünülebilir. Fakat herhangi bir gıda takviyesi veyahut destekleyici bir ürün değildir. Aksine clenbuterol bir ilaçtır. Clenbuterol siparişetmek isteyen kişilerin bu ayrımın farkında olmaları oldukça önemli bir husustur. Yağların yakılmasını kolaylaştırması sebebiyle hem kas gelişimi konusunda hem de spor sırasında gerekli olan enerjinin sağlanması için oldukça etkilidir. Yağ yakmak ve çok hızlı bir şekilde kas gelişimi için bu ürünü kullanan kişiler bu ürünün birçok zararı olduğunu bilmeli ve sorumluluğu üzerine almalıdır. Fakat kullanmak isteyenler için clenbuterolfiyat – performans ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Clenbuterol Zararları

Clenbuterol sipariş etmek, birçok kişinin sağladığı avantajlardan dolayı üzerinde düşündüğü bir konudur. Avantajları arasında çok hızlı yağ yakma ve doğal süreçten çok daha hızlı bir şekilde kas gelişimi sayılabilirken zararları bazen çok ciddi sorunlara neden olabilmektedir.

Ürün ilk kullanım zamanlarında daha az zararlı gibi gözüken terleme, ağız kuruluğu ve uyku bozukluğuna neden olmaktadır. Daha büyük sorunlarında sinyali olan bu etkiler devamında aşağıdaki hastalıklara sebep olabilmektedir;

  • Kalp kasları dahil bütün kasların bütün kasların kasılmasına neden olabilir.
  • Kan dolaşımını etkileyerek tansiyon dalgalanmalarına sebep olabilir.
  • Kalbin daha hızlı atmasına yol açarak kalp çarpıntılarına sebep olabilir.
  • Dengede durma, kusma ve baş ağrıları gibi hastalıklara yol açarak migren ve vertigo gibi hastalıkların kapısını açabilir.
  • Depresyon ve kaygı bozukluklarının yaşanmasına ve artmasına neden olabilir.

Bunların çoğu zamanla tedavisi mümkün hastalıklardır. Fakat özellikle kalbe verdiği zararlar ile çok daha ciddi ve tehlikeli sonuçlarla karşılaşılabilir. Kalp kasının büyümesine neden olarak kanın pompalanma verimliliğine negatif yönde etki edebilir. Bunun sonucunda ise kişiler ciddi kalp sorunları hatta kalp krizi riski ile karşı karşıya kalırlar. Bu tür zararları bulunan ürünleri kullanırken son derece dikkatli olmak gerekir.

Categories: Teknoloji
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164