Canina Türkiye Satış Temsilcisi

Aralık 1, 2020 31 0 0

Canina Türkiye Satış Temsilcisi

Kedi, köpek gibi evcil hayvanların bakımında kullanabileceğiniz canina marka ürünleri yetkili satış temsilcisinden bulabilirsiniz. Türkiye’deki tek yetkili distribütör olan firma, orijinal ürünleri tedarik ediyor. 7/24 online sipariş imkanı sunan firma, hızlı kargo ile ürünleri adrese teslim ediyor. Başta şampuan ve bakım ürünleri olmak üzere köpeklerin sağlığını geliştiren takviye ürünlere de yer veriyorlar. Canhydrox gag tablet gibi köpeklerde takviye ürünleri firmadan bulabilirsiniz.

Köpeklerde Takviye Canhdrox Gag Tablet

Her ne kadar besin değeri yüksek mamalarla beslense de köpekler yaşlanmaya bağlı olarak performans kaybı yaşar. Kemik yapıları sertleşir ve kırılganlığı artar. İskelet sistemi eski gücünü kaybeder ve köpeğin sağlığını olumsuz etkiler. Canina canhydrox gag 600 gr. 360 tablet olarak sunulan ürün köpeğin ihtiyaç duyduğu takviye vitamin ve mineralleri barındırıyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164