Bir Hava Kabini Ekibi Ne Yapar?

Şubat 28, 2021 8 0 0

Bir Hava Kabini Ekibi Ne Yapar?

 Hava kabini mürettebatının bir üyesi olarak, hosteslik kursları sonrasında uçaktaki yolcuların konforu ve güvenliğinden siz sorumlusunuz. Yolcuları karşılayacak, selamlayacak, güvenlik brifingi sunacak, yiyecek ve içecek servisi yapacaksınız. Mükemmel iletişim becerilerine ve iyi düzeyde İngilizce ve aritmetik becerilerine ihtiyacınız olacak.

 Hava Kabini Ekibinden Olmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

 * Hava kabini mürettebatı için giriş gereksinimleri, havayollarına göre değişir. Havayolları genellikle hava kabini mürettebatının iyi bir hosteslik eğitimi almasını gerektirir.

 * Çok iyi derecede yüzme bilmeniz ve fiziksel zindeliğe sahip olmanız gerekecektir. Ayrıca ikinci bir dil konuşma yeteneğinizin olması son derece önemlidir.

 * Yolcuların hizmetinin her bir eğitim unsurunu içeren hosteslik kursu, kursiyerlere mesleki bilgiler başta olmak üzere yararlı beceriler sağlar.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164