Bilişim Öğretmeninden Bilgisayar Dersleri

Şubat 27, 2020 106 0 0

Bilişim Öğretmeninden Bilgisayar Dersleri

Bilişim öğretmeni bilgisayar programlama, veritabanı, ofis uygulamaları ve web tasarım alanında içerikler paylaşıyor. Bu içerikleri okuyan kişiler uygulamalar yaparak kendilerini geliştirebiliyorlar. Örneğin programlama bölümünde yer alan programlama temelleri sayfasını inceleyen kişiler programlamanın temellerini öğrenebiliyorlar. Ayrıca sayfada ders içerikleri yanı sıra konularla ilgili bilgi sahibi olanların yapabilecekleri testler ve indirilebilecek sınav sorularını paylaşıyorlar.

Programlama İçerikleri

Bilişim öğretmeni tarafından paylaşılan programlama içerikleri arasında turbo pascal dersleri, visual studio c# dersleri ve nesne tabanlı programlama dersleri bulunuyor. Bu dersleri takip edenler programlara ait örnek algoritma çözümlerini görebiliyorlar ve kendileri de uygulayarak programlama konusunda kendilerini geliştirebiliyorlar. Örneğin içerikleri takip eden kişiler c# programında kodlarla nasıl dikdörtgen çizeceklerini öğrenebiliyorlar.

Veritabanı Uygulamaları

Bilişim öğretmeni c# örnekleri dışında veritabanı uygulamaları içinde örnek yazımlarını paylaşıyor. Veritabanı içerik sayfasın inceleyen kişiler sql ve sql server uygulamalarına ait örnekleri görebiliyorlar. Ayrıca bu konuda eğitim alanlar sınavlarda çıkabilecek soruları da görebiliyorlar. Bunun dışında sql ile ilgili içerikleri de indirebiliyorlar.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164