Bilginç IT

Şubat 9, 2020 206 0 0

Bilginç IT

Bilginç IT Academiy firması 25 yıldır firmalar ve kişiler için eğitimler veriyor. Gelişen teknolojilere uyum sağlayan firma IT için gerekli olan yeni programların eğitimin veriyorlar. Kişiler bu eğitimleri İngiltere’den online olarak verilen eğitimlere bağlanarak alabiliyorlar. Bilginç eğitimleri İngiliz başarılı eğitmenler aracılığıyla veriliyor. Ayrıca firma tarafından verilen eğitimler sonunda kişilerin aldıkları sertifikalar uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar oluyor.

Bilginç Tarafından Verilen Eğitimler

Bilginç akademi bilişim sektörünün yeniliklerini takip ederek kişiler için pek çok eğitim düzenliyor. Akademi bu alanda 3500’den fazla eğitim veriyor. Bu eğitimler arasında HDP developer eğitimi,itil eğitimi, data science boot camp eğitimi, security testing eğitimi, spark for developers, red hat Linux ve scrum eğitimleri yer alıyor. İngiliz eğitmenler aracılığıyla verilen bu eğitimlerin süreleri eğitim çeşitlerine göre farklılık gösterebiliyor.

Scrum Eğitimi

Bilginç akademi uluslararası sertifikaya sahip scrum eğitimi veriyor. Bu eğitim şirketlerin proje yazılım süreçlerinin sağlıklı olarak yürütülmesinin sağlanması amacıyla veriliyor. Bu eğitimi alan kişiler scrum yönetiminin inceliklerini, nasıl çalıştığı, proje planlamaları ve projenin scrum baz alınarak uygulanması gibi konularda bilgi edinmelerini sağlıyorlar. Bu eğitim farklı çeşitlerde bulunuyor. Bunlar scrum master, professional scrum master, Professional scrum developer gibi eğitimler oluyor.

Red Hat Linux Eğitimi

Bilginç akademi kişilere ve kurumlarared hat Linux eğitimi de veriyor. Verilen bu eğitimler red hat enterprise Linux 8, red hat system administration ve red hat security Linux in physcial gibi eğitimler oluyor. Red hat security eğitimi 5 gün sürerken red hat enterprise Linux 8 eğitimi 3 gün sürebiliyor.

Tags: itil eğitimi, red hat linux eğitimi, scrum eğitimi Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Related Posts
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164