Balkonlu Odalara Sahip Olan Yurtta Balkon Keyfi

Ağustos 14, 2020 44 0 0

Balkonlu Odalara Sahip Olan Yurtta Balkon Keyfi

Kıbrıs Lefkoşa öğrenci yurtları içinde yer alan yurtta üniversite öğrencileri için hizmet veriliyor. Kıbrıs’ta eğitim görecek olan kişiler bu yurdu seçerek eğitimleri boyunca konaklayabiliyorlar. Yurt öğrencilere konaklama konforu sunuyor. Özellikle her odada bulunan balkonları öğrencilerin sabahları veya geceleri balkon keyfi yaşamalarını ve derslerini balkonlarda çalışmalarını sağlıyor.

Yurdun Oda Sayısı

Kıbrıs’ın en büyük kenti olan Lefkoşa’da hizmet veren yurt 34 odadan oluşuyor. Odalar maxtrendy ve trendy odalar olmak üzere ikiye ayrılıyor. Odaların büyüklükleri de maxtrendy ve trendy olmasına bağlı olarak değişiyor. Bu odalarda tek kişi ya da çift kişi kalma imkanı bulunuyor. Lefkoşa yurt arayan kişiler isterlerse tek başlarına isterlerse arkadaşlarıyla birlikte bu yurdu tercih ederek kalma imkanı elde edebiliyorlar.

Yurt Oda Fiyatları

Kıbrıs’ın en iyi öğrenci yurtları arasında yer alan yurtta oda ücretleri yıllık olarak alınıyor. İki dönem boyunca yurtta kalmak isteyen kişiler senelik ücreti artı depozite ücretini ödeyerek yurtta kalma şansı elde ediyorlar. Odaların tek kişilik veya çift kişilik olmasına bağlı olarak fiyatları farklı olabiliyor. Lefkoşa öğrenci yurtları için fiyat bilgisini kişiler yurdun sayfasından öğrenebiliyorlar. Rezervasyon yaptırarak da okul başlamadan kalacakları yeri ayarlama şansı elde etmiş oluyorlar.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164