Bakır Tasarımlı Standlar

Ağustos 5, 2020 39 0 0

Bakır Tasarımlı Standlar

Bakırdan üretilmiş ve el işçiliğiyle motiflenmiş stand satın almak için siteyi tercih edebilirsiniz. Bakır tablo, ocakbaşı, davlumbaz, mangal ve kahveci güzeli gibi bakır standlarını siteden satın alabilirsiniz. Otel restoran ve lokantalarınızda kullanım sağladığınız bakır davlumbaz ürünleriyle tarz bir görsel ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden çarpıcı ve naif desenlerle işlenmiş bakır ocakbaşı modellerini sitede bulabilir, arzu ederseniz özel olarak yaptırabilirsiniz.

Bakırın Özel Kreasyonu

Osmanlı tuğra modelleriyle işlenmiş olan açık bakır ocakbaşı seçeneklerini sitede bulabilirsiniz. Tarz ve stil sahibi mekanlar tasarlamak, müşterilerinizin mekanınıza hayran kalmasını sağlamak ve geçmiş değerleri yaşatmak için siteden hizmet alabilirsiniz. Size özel ve elit bir mekan için, zarif bakır standları tercih edebilirsiniz.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164