Antika Eşya Alım ve Satımı

Temmuz 29, 2019 180 0 0

Antika Eşya Alım ve Satımı

Sizlerde antika eşyalarınızı uygun fiyata satmak istiyorsanız antika eşya alan yerler tam aradığınız yerlerdir. Firma antika eşya alım satım üzerine çalışmaktadır. Üstelik bu işi uzun yıllardır yapıyorlar. Antika konsol, saat, masa, obje, madalya, büfe, plak gibi eşyalarını satmak isteyen müşterilerine antikalarının hak ettiği en uygun değeri ödeyerek alıyorlar. Antika sevdalıları ve koleksiyon yapanlar içinde aradıkları antika eşyaları bulma olanağı sağlıyorlar.

Ayrıca antika satmak isteyenlerin onlara telefonla ulaşmaları halinde verilen adrese girip eşyayı teslim alıyorlar. Günümüzde işlevini bitiren plaklarınız elinizde kaldı ise onlara antika plak alanlar olarak talip oluyorlar. Yapmanız gereken firmaya ulaşmaktır. Plaklarınızı uygun fiyat ödeyerek sizden satın alıp hala plak dinleyen müzik severler satıyorlar. Satmanın yanı para plak dinlemeyi seviyorsanız buradan plak satın alma imkanına ulaşabilirsiniz.

İkinci El Kitap Alanlar

Firma aynı zamanda ikinci el kitapta almaktadır. İkinci el kitap alanlar daha çok öğrencilerden tarafından tercih edilmekteler. Özellikle üniversite okuyan öğrenciler harçlık için okudukları kitapları uygun fiyata satabiliyorlar. Ayrıca bu durum ikinci el kitap almak isteyen öğrenciler içinde avantaj sağlıyor. Çünkü firmanın sattığı ikinci el kitaplar daha ucuza gelmiş oluyor.

Tags: Antika eşya alan yerler, antikacı, ikinci el kitap alanlar, plak alanlar Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164