Antika Aşktır

Aralık 15, 2019 157 0 0

Antika Aşktır

Eski eşyalarda yaşanmışlıkları hissetmek, o duygulara ortak olmak, saygı duymak ve yaşatmak adına insanlar antika eşya biriktirmeyi bir hobi olarak yaparken aynı zamanda bu hobi sanatsal anlamda maddi manevi en rağbet gören hobi olmaktadır.

Hobi ve Meslek

Hobi olarak başlanılsa da zaman içerisinde mesleğe dönüşen antikacılık antika eşya alanlar olarak internette site açarlar. Bu siteler arasında yer alan firma, antika olarak değeri olan tüm eşyaların hem alımını hem de satımını gerçekleştirirler.

Alınan ve satılan ürünler arasında tablo, halı, saat, mobilya, kitap, özel kişisel eşyalar, gümüş ve plak alanlar satanlar olarak İstanbul Kadıköy ana ilçe ve pek çok İstanbul ilçelerinde bulunur.

Kadıköy merkez ve tüm şubeleri ile birlikte internet üzerinden de hizmet veren firma antika alan yerler arasında en çok tercih edilen adreslerdir. Pek çok antika ürün çeşidinin satılıp ve alındığı bulunduğu adres hakkında internet üzerinden detaylı bilgi edinmek mümkündür.

Antikacılık ve antika ürünler hakkında iletişim için sitede yer alan telefon numaraları üzerinden 7/24 iletişime geçilebilir.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164