Ankara Çatı Aktarma

Mart 4, 2020 142 0 0

Ankara Çatı Aktarma

Çatılar yapımlarından bir süre sonra deforme olmaya başlarlar. Bu deforme sonucunda da evlerde çatı suyu tutamadığı için su akmaları başlar. Evinize ve eşyalarınıza zarar verecek olan bu akmaları önlemek için bir çatı ustasından yardım almalısınız. www.catidekor.com sitesi üzerinden istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz çatı ustasıyla çatınızın akmasının önüne geçebilirsiniz. Ankara çatı aktarma olarak yapacağınız tüm aramalarda bulabileceğiniz sitede randevu alarak ustaları sorunun bulunduğu yere çağırabiliyorsunuz.

Çatı Tamirlerinde Malzeme Temini

Çatıların sadece akıntıya sebep olan yerlerini açan ustalar gerekli olan bütün malzemeleri kendileri karşılıyor. Ancak dilerseniz Ankara çatı tamiri için ihtiyaç duyulan malzemelerin hepsini kendiniz temin ederek firmaya sadece bu malzemeler ile tamir işi için anlaşma da yapabilirsiniz.

Apartmanın Önüne Mini Çatı

Apartman kapılarında yağmurlu günlerde ya da aşırı sıcaklarda kapıda beklemek hem sizin hem de misafirleriniz için zordur. Özellikle yağmur yağdığında anahtarınızı çıkarana dek altında duracağınız bir çatıya ihtiyaç duyarsınız. Çatı Dekor firmasının Ankara sundurma çatı hizmetleri de bulunuyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164