Alçıpan Fiyatları ve Çeşitleri

Aralık 8, 2020 22 0 0

Alçıpan Fiyatları ve Çeşitleri

İnşaat yapı malzemelerinden biri olan alçıpan, betonarme ve çelik yapılarda kullanılır. Tamamlanmış yapılarda bölme duvar olarak kullanılanalçıpan ayrıca, açık raf ve niş olarak da kullanılmaktadır. Firma en uygun alçıpan fiyatları ile müşterilerine çözüm sunuyor. Kırmızı ve yeşil renkte olan plaka alçıpan fiyat olarakbiraz yüksektir. Beyaz alçıpan plaka fiyatı daha uygundur.

Tavan Profili

Firmada, demir ve çelik profil ürünleri de satışa sunuluyor. Müşteriler, firmadan kendi ihtiyaçları doğrultusunda demir ya da çelik profil satın alabiliyorlar. Firma, tavan u profili satın almak isteyenlerin tercihi oluyor. Müşteriler, firmanın sitesine girdiklerinde hesaplama aracı sayesinde, kolaylıkla, ağırlığa göre ürün fiyatı hesaplayabiliyorlar. Firma, hem kalite hem de uygun fiyat arayan müşterilerin tercihi oluyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164