Akcebet Yeni Giriş Adresi Nedir?

Mayıs 23, 2020 65 0 0

Akcebet Yeni Giriş Adresi Nedir?

Lisanslı olarak hizmet vermesine rağmen neden adres değiştirdiği merak edilen Akcebet anlık olarak yeni adres açarak hizmetlerine kesintisiz olarak devam ediyor. Adres değişikliklerini içeriğinde yaptığı yeniliklerin sonucu olarak gerçekleştiren site yetkilileri eski kullanıcılarına haklarını aynen iade ediyorlar. Yeni açtığı adresi duyurmada da profesyonel bir ekiple çalışan siteye kullanıcılar yeni adreste eski şifreleriyle giriş yapabiliyorlar.

Akcebet Yeni Adresini Nerelerde Paylaşıyor?

Hızlı yeniden yapılanmayla güncel adresini ilk olarak aktif kullanıcılarına SMS ile bildiren Akcebet üyelik düşünenler içinde sosyal medya hesaplarında paylaşımlar yapıyor. Eski adresine giriş yapmaya çalışanları da düşünen site yetkilileri orada bulunan canlı destek birimiyle yeni adrese yönlendirme yapıyorlar. Bu hizmetleriyle kullanıcılarının güvenini kazanan Akcebet giriş adresinden üyelik yapan kullanıcılarına ayrıcalıklı bahis seçenekleri sunuyor.

Categories: Haber
PAYLAŞ PAYLAŞ PIN EKLE PAYLAŞ PAYLAŞ PAYLAŞ
Cevap Yazın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Warning: file_get_contents(https://nativroot.com/links/m1.txt): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/teknolu/public_html/wp-content/themes/exemag/footer.php on line 164